Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 17:08:28

На семінарі з нотаріусами Чернігівщини говорили про новації

19.08.2016   11:37Агенцiя

18 серпня в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області відбувся семінар «Актуальні питання у нотаріальній діяльності. Новели, перспективи, реформи» під головуванням начальника управління юстиції Олега Трейтяка.

У семінарі взяли участь президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко, начальник Служби у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради Катерина Науменко, фахівці Чернігівської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» і Головного територіального управління юстиції, державні і приватні нотаріуси області.

Учасниками семінару обговорено проблемні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу, порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності та відповідальність у сфері державної реєстрації прав.

Розглянуто діяльність органів опіки та піклування щодо захисту прав дитини.

Акцентувалась увага присутніх на роботі нотаріусів з Єдиними та Державними реєстрами України, особливостях діяльності нотаріусів як спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу в контексті Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та ін.

Цікавою була інформація президента Нотаріальної палати України щодо сьогодення роботи цієї самоврядної організації та подальші перспективи діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.