Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 серпня до 8:00 19 серпня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 9 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в м. Чернігові по вул. Елеваторній біля будинку №12 о 7 год. 18 серпня водій автомобіля "ГАЗ-3309" здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-21099". Внаслідок пригоди водій автомобіля "ВАЗ-21099" отримав тілесні ушкодження;
- в м. Чернігові по вул. Шевченка біля будинку №36 А о 14 год. 18 серпня водій автомобіля "Daewoo Tico", під час руху по тротуару здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після медичного обстеження був відпущений на амбулаторне лікування додому;
- в м. Чернігові по проспекту Перемоги о 17 год. 18 серпня водій автобусу "ПАЗ-32054" здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2006 року народження, який перетинав проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу. Внаслідок пригоди дитина отримала тілесні ушкодження та була доставлена до Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Пожежі – 9, з них 6 пожеж в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 1 пожежа на транспорті та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 18 серпня до 20 години 19 серпня очікується хмарна погода з проясненнями, короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер змінних напрямків 5-10 м/с. Температура по області вночі 12-17º тепла, вдень 25-30º тепла.
По Чернігову короткочасний дощ. Температура вночі 13-15º тепла, вдень 26-28º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.