Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 17:16:07

Дуелі великого калібру. ФОТОРепортаж

19.08.2016   09:20

Конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України набирає обертів.

На військовому полігоні 1-ої окремої танкової бригади Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Гончарівське на Чернігівщині, триває конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.

На першому етапі змагань, військовослужбовці чотирьох танкових взводів від оперативних командувань, що змагаються, продемонстрували свою фізичну підготовленість у літньому військовому біатлоні.

За форматом цього етапу, кожному учаснику належало якнайшвидше пробігти дистанцію 2000 метрів у чотири круги. Між кругами на рубежі відкриття вогню 15-ма одиночними пострілами з АКСУ по мішенях вони мали «вибити» максимальну кількість балів. Після першого кола танкісти це робили із положення стоячи, після другого - з коліна, а третього – лежачи. Останнє коло - це «гладкий» біг і фініш. Загальний результат команди визначався за індивідуальним середнім часом кожного учасника.

Далі воїни-танкісти демонстрували свою майстерність у «снайперській» стрільбі з бойових машин. У складі взводів екіпажі займали вогневі позиції,  завантажували боєприпаси та трьома пострілами з гармати вражали цілі за обмежений час – 2 хвилини.

На наступному етапі конкурсу танкісти вправлялися у водінні бойових машин та фланговій стрільбі. Кожен екіпаж долав дистанцію до двох кілометрів з підступними перешкодами. Крім цього, рухаючись за визначеним маршрутом, вони мали з максимально можливою швидкістю уразити найбільшу кількість цілей, що розташовувались ліворуч перед ділянкою маневрувань та праворуч – після подолання перешкод. На виконання цієї вправи екіпажам надавалося 6 пострілів з танкової гармати та 50 набоїв для спареного кулемету.

Як повідомили члени суддівського комітету конкурсу попереду у учасників змагань, ще випробування бойовою стрільбою на великі відстані та «танкова карусель». Тож інтрига змагань зберігається до останнього дня.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.