Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 11:24:25

Поліцейські вилучили у сімейного дебошира обріз і набої

19.08.2016   07:17

Під час виїзду на сімейну сварку, поліцейські Бобровицького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області вилучили у чоловіка, який вчинив скандал, обріз мисливської рушниці та шість набоїв калібру 7,62 мм.

16 серпня до Бобровицького відділення поліції зателефонувала жінка і повідомила, що її чоловік вчинив сварку і просила приїхати та вгамувати дебошира.

Почувши прізвище сімейного хулігана, правоохоронці зрозуміли, що це той самий чолов’яга, відносно якого в них уже була оперативна інформація щодо зберігання ним нелегальної зброї. Тому на сімейний скандал поліцейські виїхали вже з санкцією суду на обшук помешкання і всього господарства.

Після вгамування дебошира, правоохоронці провели санкціонований обшук приватного господарства 36-річного чоловіка і в сараї у схованці виявили предмет, схожий на обріз мисливської рушниці та шість набоїв, калібру 7,62 мм.

Зброю вилучили та відправили на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. А за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.