Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 19:30:41

В Чернігові ДАБІ дала старт будівництву притулку для тварин

18.08.2016   10:39

Управління Держархбудінспекції в Чернігівській області зареєструвало декларацію на початок виконання будівельних робіт щодо спорудження пункту тимчасового утримання тварин по вулиці Володимира Дрозда у місті Чернігові.

Загальна площа об'єкта складатиме 1,3 тис. кв. м. та буде розрахована на одночасне перебування 183 тварин. Кошторисна вартість будівництва у поточних цінах складає 5,4 млн. грн. Призначення закладу – тимчасове перебування тварин протягом часу, необхідного на проведення стерилізації та вакцинації проти сказу.

Замовником будівництва від імені міської ради виступає Управління житлово-комунального господарства Чернігова. Виконавець робіт, визначений за результатами тендерної процедури - ТОВ «Спецсервіс АДС».

Нагадаємо, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція зареєструвала більше 22 тис. декларацій про початок виконання будівельних робіт.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини