Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:11:22

На Чернігівщині стартував конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

16.08.2016   11:38

На базі 1-ої окремої танкової бригади Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України розпочався конкурс на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.

У цих змаганнях беруть участь танкісти, які здобули це право на першості оперативних командувань Сухопутних військ Збройних Сил України.

За словами організаторів конкурсу, всі штатні танкові екіпажі укомплектовані виключно військовослужбовцями військової служби за контрактом та мають досвід виконання бойових завдань в зоні проведення АТО.

Всі учасники змагань пройшли медичний огляд та склали заліки із заходів безпеки під час стрільб і водіння.

В ході жеребкування оргкомітет закріпив техніку за кожним екіпажем і визначив порядок виконання вправ. Танкісти прийняли бойові машини, здійснили контрольний пробіг та підготували закріплену за екіпажами техніку та озброєння до виконання стрільб.

За умовами конкурсу, учасники змагань випробуватимуть себе у трьох номінаціях: спортивна, професійна та злагодження підрозділу, які, зокрема, включають в себе літній військовий біатлон, снайперська стрільба з танків, подолання перешкод з виконанням флангової стрільби, стрільба на великі відстані та «танкова карусель».

П’ять днів танкісти виборюватимуть право на здобуття головного призу – макету танку. Також всі призери та переможці в окремих номінаціях отримають, грошові сертифікати, відзнаки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, грамоти та цінні подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області 08:59

1 грудня розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури 08:41

Рік тому під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшли всі судові установи, які відправляють правосуддя в обласному центрі.

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія 08:37

В Україні 1 грудня втретє за рік зросте розмір прожиткового мінімуму, від якого залежить багато соціальних виплат, зокрема пенсії та допомога на дітей.