Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 23:44:12

Депутати підтримали запит про будівництво пункту тимчасового утримання безпритульних тварин

15.08.2016   08:22Агенцiя

На засіданні 10-ї сесії Чернігівської міської ради надійшов депутатський запит від депутата Ірини Любухіной щодо проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2016 – 2020 роки» який на даний час розробляється.

Депутат попросила більш детально пояснити, яким чином буде здійснюватися робота з безпритульними тваринами в місті.

Зокрема надати інформацію про термін закінчення розробки проекту, час завершення будівництва і початку роботи пункту тимчасовго утримання безпритульних тварин, обсяг його фінансування, штат працівників тощо.

Цей запит депутати підтримали.

Після закінчення голосування щодо запиту Чернігівський міський глова Владислав Атрошенко розповів про своє бачення майбутньої роботи такого центру.

- Безумовно, ми будемо використовувати досвід інших міст, які вже збудували такі пункти для безпритульних тварин, що показують ефективну роботу, - сказав він. - Коли я був в відряджені у місті Львів, то безпосередньо  відвідав такий пункт для безпритульних тварин. На фінансування цього закладу в Львові витрачається 2 млн грн на рік. Фінансування вистачає на утримання, обробку, обеззараження, клеймування приблизно 1000 тварин на рік. Приблизно 500 тварин люди забирають собі, а 500 тварин з проведенеми всіма дезінфекційними і іншими лікуваннями випускають на вулицю.

Штатний розклад працівників там - максимум 14 чоловік, але багато задіяно волонтерів. Загальна площа установи з подвір’ям становить десь 20 соток. Там втілюються цікаві ідеї - наприклад, планують зробити "Open Space", де з вулиці видно варіант домашньої кімнати, у якій живуть 1 чи 2 тварини. Люди з вулиці бачать їх через прозоре скло і можуть вибрати якусь собі.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.