Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 23:00:39

Внесенні зміни до переліку адрес для облаштування дитячих ігрових майданчиків у 2016 році

13.08.2016   10:08

11 серпня, на пленарному засіданні десятої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати затвердили зміни до свого попереднього рішення «Про Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки».

Програма передбачає встановлення по всій території міста Чернігова протягом цього літа 14 дитячих і 15 спортивних майданчиків.

Завдання програми - розвиток сфери фізичної культури, спорту та створення умов для безпечного, комфортного та різноманітного відпочинку дітей.

Прийняті на цій сесії зміни стосуються адрес, де передбачене встановлення кількох із цих об'єктів. Адреси скориговано за пропозиціями депутатів міської ради, які в своїх округах вивчали, де саме в таких об'єктах є найбільша потреба.

Отже, адреси:
- Між будинками № 8а та № 4б по вул. Елеваторна замінено на "вул. Елеваторна, 1 (майданчик біля «Млибора»);
- вул. Івана Мазепи, 36 (на території ЗНЗ № 6) замінено на вул. Старобілоуська, 47;
- на вул. Дніпровська, 35 замінити на вул. Заньковецької, 28
- Між вул. Кленова і вул. Ніни Сагайдак (Бобровиця) замінено на вул. 50 років Перемоги (Бобровиця)
- вул. Текстильників (навпроти Чернігівської міської лікарні № 4) замінено на вул. Текстильників (зелена зона поряд ЗНЗ № 34)

А також у звя’язку зі зміною адреси на вул. Івана Мазепи, 36 (на території ЗНЗ № 6) включити до Програми управління освіти Чернігівської міської ради.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц  повідомив, що всі майданчики будуть встановлені до 15 вересня, а спортивні до 10 вересня.

Перелік адрес для облаштування дитячих ігрових майданчиків у 2016 році. (червоним коліром виділено де вже встановленні майданчики)

Перелік адрес для облаштування спортивних майданчиків у 2016 році. (червоним коліром виділено де вже встановленні майданчики).

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини