Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:21:22

Внесенні зміни до переліку адрес для облаштування дитячих ігрових майданчиків у 2016 році

13.08.2016   10:08

11 серпня, на пленарному засіданні десятої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати затвердили зміни до свого попереднього рішення «Про Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки».

Програма передбачає встановлення по всій території міста Чернігова протягом цього літа 14 дитячих і 15 спортивних майданчиків.

Завдання програми - розвиток сфери фізичної культури, спорту та створення умов для безпечного, комфортного та різноманітного відпочинку дітей.

Прийняті на цій сесії зміни стосуються адрес, де передбачене встановлення кількох із цих об'єктів. Адреси скориговано за пропозиціями депутатів міської ради, які в своїх округах вивчали, де саме в таких об'єктах є найбільша потреба.

Отже, адреси:
- Між будинками № 8а та № 4б по вул. Елеваторна замінено на "вул. Елеваторна, 1 (майданчик біля «Млибора»);
- вул. Івана Мазепи, 36 (на території ЗНЗ № 6) замінено на вул. Старобілоуська, 47;
- на вул. Дніпровська, 35 замінити на вул. Заньковецької, 28
- Між вул. Кленова і вул. Ніни Сагайдак (Бобровиця) замінено на вул. 50 років Перемоги (Бобровиця)
- вул. Текстильників (навпроти Чернігівської міської лікарні № 4) замінено на вул. Текстильників (зелена зона поряд ЗНЗ № 34)

А також у звя’язку зі зміною адреси на вул. Івана Мазепи, 36 (на території ЗНЗ № 6) включити до Програми управління освіти Чернігівської міської ради.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц  повідомив, що всі майданчики будуть встановлені до 15 вересня, а спортивні до 10 вересня.

Перелік адрес для облаштування дитячих ігрових майданчиків у 2016 році. (червоним коліром виділено де вже встановленні майданчики)

Перелік адрес для облаштування спортивних майданчиків у 2016 році. (червоним коліром виділено де вже встановленні майданчики).

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».