Поліцейські спіймали серійних магазинних злодіїв
Поліцейські Козелецького відділення Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області в ході спланованих оперативно-розшукових заходів встановили особи зловмисників, які систематично обкрадали місцеві магазини.
З початку літа до Козелецького відділення поліції почали надходити повідомлення про крадіжки з магазинів. Їх локалізація свідчила про те, що зловмисники проживають десь поряд з об’єктами злочину.
Останнє повідомлення про рак діжку з магазину в с. Волевачі надійшло до чергової частини Козелецького відділення минулої суботи. Власник торгової точки повідомив, що зловмисники, шляхом пошкодження металопластикових вікон, двічі, з інтервалом у дві доби, проникали до приміщення його магазину, звідки викрадали товарно-матеріальні цінності, (горілчані, тютюнові вироби, продукти харчування) та грошові кошти в сумі понад 25 000 гривень.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейськими Козелецького відділення поліції встановлено, що крадіжку скоїли двоє раніше неодноразово судимих мешканців району, один з яких – житель волевачів і інший – сусіднього села Бабарики. У обох підозрюваних солідний стаж перебування і місцях позбавлення волі за майнові злочини (крадіжки, пограбування).
За місцем мешкання обох підозрюваних були виявлені рештки спиртного та продуктів, зниклих з магазину.
Наразі відкрито два кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Також, крім цього доведено їх причетність до п’яти крадіжок на території району. Частину викрадене вилучено. Проводиться перевірка на причетність підозрюваних до інших подібних злочинів на території району.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв