У річці Сейм потонув 18-річний мешканець Сумської області
9 серпня близько 16:30 неподалік м. Батурин Бахмацького району в річці Сейм потонув 18-річний мешканець Кролевецького району Сумської області.
Юнак, студент Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, разом з одногрупниками відпочивав біля водойми. Під час купання на очах у свідків він пірнув та назад вже не з'явився.
10 серпня о 10:00 тіло потопельника піднято на поверхню водолазами Сосницької рятувально-водолазної станції.
Обставини трагедії з'ясовуються правоохоронним органами.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression