Прокуратурою області забезпечено невідкладне реагування за фактом спричинення трьохмісячній дитині тілесних ушкоджень
Органами прокуратури області здійснюється постійний моніторинг ситуацій, що можуть свідчити про порушення прав та інтересів неповнолітніх, у тому числі і щодо забезпечення належного виконання обов’язків їх батьками чи особами, що їх замінюють.
Встановлено що 2 серпня о 21:30 до Ніжинської центральної міської лікарні батьками доставлено 3-х місячного сина зі скаргами на підвищену температуру тіла.
Однак, у ході обстеження лікарями у дитини виявлено тілесні ушкодження у вигляді двостороннього перелому ключиць, а також гематоми в області шиї.
Оскільки стан здоров’я дитини має середній ступінь тяжкості, її переведено до Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Враховуючи наявні травми у трьохмісячної дитини, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого ст. 166 КК України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування). За даний злочин передбачено покарання у виді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.