Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 14:34:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

09.08.2016   09:35Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 8 серпня до 8:00 9 серпня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди, 10 пожеж та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 4 особи постраждало.


Дорожньо-транспортні пригоди – 4:

- на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі біля с. Топчіївка Чернігівського району о 8 год. 8 серпня водій автомобіля "Mercedes-Benz", не вибрав безпечної дистанції руху, здійснив зіткнення з автомобілем "Камаз". В результаті пригоди водій автомобіля "Mercedes-Benz" та його пасажир отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Козелецької центральної районної лікарні;

- в м. Сновськ о 8 год. 25 хв. 8 серпня водій мотоцикла "МТ" здійснив наїзд на велосипедиста. В результаті пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Сновської центральної районної лікарні;

- на 73 км автодороги Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч (Менський район) о 8 год. 40 хв. 8 серпня водій автомобіля "Ford Transit Connect" здійснив наїзд на велосипедиста. В результаті пригоди велосипедист, 1960 року народження, від отриманих травм загинув місці події;

- в м. Чернігові по вул. Інструментальній біля будинку №18 о 8 год. 50 хв. 8 серпня водій автомобіля "ГАЗ 2752-404" здійснив зіткнення з автомобілем "Hyundai Sonata". В результаті пригоди водій автомобіля "Hyundai Sonata" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської обласної лікарні.


Пожежі
– 10, з них 1 пожежа на об’єкті, 1 пожежа в житловому секторі, 1 випадок загоряння настилу в лісі на площі 0,6 га, 1 випадок загоряння торфу на площі 0,055 га на 6 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 1,924 га.


Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

В лісовому масиві біля с. Новий Білоус Чернігівського району о 16 год. 37 хв. 8 серпня було виявлено авіаційну бомбу АО-2,5 часів Другої світової війни. Місце знахідки охороняється. Подана заявка на знешкодження до управління ДСНС України у Чернігівській області.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 8 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 08 серпня до 20 години 09 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 3-8 м/с. Температура по області вночі 11-16º тепла, вдень 23-28º тепла.
По Чернігову температура вночі 11-13º тепла, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини