Поліція затримала серійного викрадача скутерів
Поліцейські Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області викрили зловмисника, який викрадав у ніжинців скутери. Підозрюваний затриманий, у нього вилучені викрадені транспортні засоби.
До чергової частини Ніжинського відділу поліції звернувся місцевий житель і повідомив, що з-під під’їзду зник його скутер «Suzuki». На місце злочину негайно виїхала слідчо-оперативна група та поліцейські кримінальної поліції Ніжинського відділу.
В ході проведення огляду місця події та опитування можливих свідків і очевидців оперативник звернув увагу на молодика, який в цю пізню пору вештався біля будинку. При особистому спілкуванні поліцейських з юнаком з’ясувалося, що цей 19-річний парубок, який проживає в цьому будинку, раніше був судимий за викрадення скутерів.
Згодом надійшла інформація, що один з мешканців будинку бачив невідомого, дуже схожого за описом на цього молодика. В ході подальшої роботи з підозрюваним він заплутався у своїх поясненнях та зізнався у крадіжці скутера.
Зловмисник показав схованку, де він переховував крадене, там було виявлено ще один скутер подібної моделі «Suzuki Lems». Цей транспортний засіб був викрадений у 42-річногшо жителя Ніжина ще 10 липня, про що є відповідна заява потерпілого.
На даний час за фактами крадіжки відкриті два кримінальні провадження згідно частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), що передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Транспортні засоби вилучені та перебувають на штрафмайданчику Ніжинського відділі поліції. Підозрюваний згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затриманий до ізолятора тимчасового тримання.
Підозрюваний перевіряється на причетність до аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression