Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 14:29:37

З 1 вересня вартість харчування дітей у садочках Чернігова зросте на 1 гривню в день

05.08.2016   09:36

Батьки і бюджет платитимуть 40/60.

На засіданні виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про зміну вартості харчування вихованців у дитячих садочках Чернігова.

Цей вимушений крок зроблений у зв’язку зі здорожчанням продуктів харчування.

-  Необхідно наблизити грошову норму до фізіологічної, забезпечити дітям якісне різноманітне меню. Всі прекрасно знають, що відбувся значний ріст вартості продуктів. Наразі пропонується збільшення на 1 гривню вартості харчування кожної дитини на день, - сказав, представляючи цей проект, начальник міського управління освіти Василь Білогура. – Тобто зараз ясельні групи отримують харчування за 14 гривень на день, дошкільнята – за 15 гривень. Пропонується підняти до 15 і 16 гривень.

Оплата цієї суми пропорційна, - продовжив він. – 60% платять батьки і 40% бюджет міста. Тобто для батьків це буде додатково коштувати 60 копійок на день.

 Нова ціна харчування буде нараховуватися з 1 вересня. До кінця серпня, згідно норм, діє вартість харчування «періоду оздоровлення»,  яка вища за звичайну на 10%. Без прийняття сьогоднішнього рішення виконкому з 1 вересня годувати дітей у садочках мали б на 10% дешевше і, відповідно, бідніше

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.