Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:12:53

З 1 вересня вартість харчування дітей у садочках Чернігова зросте на 1 гривню в день

05.08.2016   09:36

Батьки і бюджет платитимуть 40/60.

На засіданні виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про зміну вартості харчування вихованців у дитячих садочках Чернігова.

Цей вимушений крок зроблений у зв’язку зі здорожчанням продуктів харчування.

-  Необхідно наблизити грошову норму до фізіологічної, забезпечити дітям якісне різноманітне меню. Всі прекрасно знають, що відбувся значний ріст вартості продуктів. Наразі пропонується збільшення на 1 гривню вартості харчування кожної дитини на день, - сказав, представляючи цей проект, начальник міського управління освіти Василь Білогура. – Тобто зараз ясельні групи отримують харчування за 14 гривень на день, дошкільнята – за 15 гривень. Пропонується підняти до 15 і 16 гривень.

Оплата цієї суми пропорційна, - продовжив він. – 60% платять батьки і 40% бюджет міста. Тобто для батьків це буде додатково коштувати 60 копійок на день.

 Нова ціна харчування буде нараховуватися з 1 вересня. До кінця серпня, згідно норм, діє вартість харчування «періоду оздоровлення»,  яка вища за звичайну на 10%. Без прийняття сьогоднішнього рішення виконкому з 1 вересня годувати дітей у садочках мали б на 10% дешевше і, відповідно, бідніше

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.