Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 14:47:44

Про обласну лікарню – літературною мовою

05.08.2016   08:40Агенцiя

«На варті життя і здоров’я» – таку назву має книга, яка побачила світ у видавництві поліграфічно-видавничого комплексу «Десна». Книга присвячена 65 - річчю заснування Чернігівської обласної лікарні, яке відзначається 5 серпня.

Її автори – відомий чернігівський літератор Олексій Брик, лікар закладу Микола Романюк та науковець Олексій Петрик – провели потужну дослідницьку роботу щодо історії створення обласної лікарні, сьогодення її лікувальних та діагностичних відділень, перспектив розвитку матеріально-технічної бази закладу.

Також у цьому літературно-публіцистичному виданні розміщено розповіді про визначних лікарів, що зробили вагомий внесок у розвиток не тільки лікарні, а і всієї медичної галузі Сіверського краю.

Отже, книга «На варті життя і здоров’я» стане в нагоді тим, хто цікавиться історією та нинішнім станом обласного медичного закладу Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.