Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:26:57

Про обласну лікарню – літературною мовою

05.08.2016   08:40Агенцiя

«На варті життя і здоров’я» – таку назву має книга, яка побачила світ у видавництві поліграфічно-видавничого комплексу «Десна». Книга присвячена 65 - річчю заснування Чернігівської обласної лікарні, яке відзначається 5 серпня.

Її автори – відомий чернігівський літератор Олексій Брик, лікар закладу Микола Романюк та науковець Олексій Петрик – провели потужну дослідницьку роботу щодо історії створення обласної лікарні, сьогодення її лікувальних та діагностичних відділень, перспектив розвитку матеріально-технічної бази закладу.

Також у цьому літературно-публіцистичному виданні розміщено розповіді про визначних лікарів, що зробили вагомий внесок у розвиток не тільки лікарні, а і всієї медичної галузі Сіверського краю.

Отже, книга «На варті життя і здоров’я» стане в нагоді тим, хто цікавиться історією та нинішнім станом обласного медичного закладу Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.