Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:13:19

Продовження реформи системи закупівель

05.08.2016   07:38Агенцiя

Чергова експертна зустріч з питань пріоритетів урядової політики відбулася 4 серпня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Тематика обговорення, що проходило в он-лайн режимі через відеопортал YouТube, стосувалася подальшої реалізації реформи системи закупівель в Україні.

Представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, виконавчих органів влади та громадськості з Дніпровської, Львівської, Харківської та Чернігівської областей спілкувалися з приводу організації закупівель в системі ProZorro, яка з 1 серпня 2016 р. запроваджується для всіх розпорядників бюджетних коштів в Україні.

На думку експертів варто удосконалити процес подачі пропозицій, пакетів документів замовниками та їх обробки системою, запровадивши наприклад зворотній зв'язок між ProZorro та учасниками процедур. Потрібно вирішити проблеми з розміщенням в системі планів річних закупівель.

Підкреслювалася й необхідність проведення навчань щодо користування нею, зокрема, для представників малого та середнього бізнесу, які неохоче працюють в ProZorro. Внесено також пропозицію щодо удосконалення алгоритму пошуку, оскільки існує плутанина в категоріях товарів.

Водночас мова йшла про необхідність усунення «люфтів» в законодавстві, якими можуть скористатися недобросовісні учасники закупівель та запровадження відповідальності для замовників, що виставляють дискримінаційні умови тендерних процедур.

У зв’язку з цим обговорювалися пропозиції доопрацювання переліку вимог щодо участі в закупівлях, можливості запровадження реєстру неблагонадійних учасників торгів та гарантійного забезпечення виконання умов договорів.

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.