Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:17:39

Продовження реформи системи закупівель

05.08.2016   07:38Агенцiя

Чергова експертна зустріч з питань пріоритетів урядової політики відбулася 4 серпня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Тематика обговорення, що проходило в он-лайн режимі через відеопортал YouТube, стосувалася подальшої реалізації реформи системи закупівель в Україні.

Представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, виконавчих органів влади та громадськості з Дніпровської, Львівської, Харківської та Чернігівської областей спілкувалися з приводу організації закупівель в системі ProZorro, яка з 1 серпня 2016 р. запроваджується для всіх розпорядників бюджетних коштів в Україні.

На думку експертів варто удосконалити процес подачі пропозицій, пакетів документів замовниками та їх обробки системою, запровадивши наприклад зворотній зв'язок між ProZorro та учасниками процедур. Потрібно вирішити проблеми з розміщенням в системі планів річних закупівель.

Підкреслювалася й необхідність проведення навчань щодо користування нею, зокрема, для представників малого та середнього бізнесу, які неохоче працюють в ProZorro. Внесено також пропозицію щодо удосконалення алгоритму пошуку, оскільки існує плутанина в категоріях товарів.

Водночас мова йшла про необхідність усунення «люфтів» в законодавстві, якими можуть скористатися недобросовісні учасники закупівель та запровадження відповідальності для замовників, що виставляють дискримінаційні умови тендерних процедур.

У зв’язку з цим обговорювалися пропозиції доопрацювання переліку вимог щодо участі в закупівлях, можливості запровадження реєстру неблагонадійних учасників торгів та гарантійного забезпечення виконання умов договорів.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.