Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 17:22:41

Рятувальники підбили підсумки роботи за перше півріччя

04.08.2016   11:33Агенцiя

3 серпня в обласному Управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій відбулось засідання Колегії.

Під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового були підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 6 місяців 2016 року. В даному заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів, а також голова обласної ради ветеранів.

Відкриваючи засідання Колегії, Роман Гордовий зазначив: "Впродовж першого півріччя зусилля органів і підрозділів служби цивільного захисту області були спрямовані на виконання вимог нормативно-правових актів щодо реалізації державної політики у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та забезпечення безпеки населення і територій.

Нам вдалося зменшити кількість пожеж, що виникли на території області. Підрозділи брали участь у гасінні лісових і торф`яних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечували пожежну безпеку під час проведення проміжних виборів по 206-му виборчому округу. В цілому Державною службою України з надзвичайних ситуацій була дана позитивна оцінка діяльності Управління.

За підсумками оцінювання результатів роботи по основних напрямках діяльності, кращими визнано Чернігівський міський, Бахмацький та Варвинський районні гарнізони." Крім того, Роман Гордовий підкреслив той позитивний момент, що Державною службою України з надзвичайних ситуацій виділено додатково 260 млн. грн. для забезпечення потреб гарнізону під час виконання завдань за призначенням.

На Колегії з доповідями виступили перший заступник та заступники начальника Управління. Вони зазначили, що впродовж 6 місяців на Чернігівщині зареєстровано 4 надзвичайні ситуації, 810 пожеж та 1185 надзвичайних подій. Пожежно-рятувальними підрозділами під час гасіння пожеж врятовано 33 особи.
В ході засідання заслухано звіти начальників окремих районних підрозділів щодо організації роботи з виконання покладених завдань на місцях.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник Управління полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий поставив ряд завдань керівникам підрозділів щодо профілактики загибелі людей на водних об'єктах, пожеж у екологічних системах, на об'єктах і житловому секторі, обладнання об’єктів системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, забезпечення населення, яке проживає та працює в зоні можливого хімічного забруднення засобами індивідуального захисту органів дихання, покращення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів, забезпечення їх постійної готовності до реагування на надзвичайні ситуації, дотримання особовим складом дисципліни та законності тощо.

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).