Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 13:48:25

Господарським судом зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати збитки, заподіяні незаконним вирубуванням дерев

04.08.2016   07:33

Рішенням господарського суду Чернігівської області задоволено позов Ніжинського місцевого прокурора в інтересах Державної екологічної інспекції в Чернігівській області про стягнення з ДП «Козелецьрайагролісгосп» 35 тисяч гривень шкоди, завданої державі внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Незважаючи на закріплений Лісовим кодексом України обов’язок постійних лісокористувачів забезпечувати охорону, захист, відтворення, підвищення продуктивності лісових насаджень, службові особи райагролісництв неналежно виконують свої повноваження та безкарно допускають вирубку лісів у значних розмірах.

Внаслідок бездіяльності лісокористувачів винні особи не встановлюються, збитки залишаються невідшкодованими.

На даний час склалася позитивна судова практика на користь інтересів держави стосовно стягнення шкоди, завданої незаконними порубками дерев, саме з підприємств, яким ліси ввірені під охорону.

Завдяки активному відстоюванню інтересів держави за позовами органів прокуратури області вже у поточному році з постійних лісокористувачів стягнуто 1 млн. грн. збитків.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression