Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 15:27:16

Начальник управління охорони здоров'я Владислав Кухар розповів про майбутнє об'єднання двох лікарень міста

02.08.2016   14:30

У Чернігові планується об’єднання двох лікарень: міської лікарні № 4, яка знаходиться за адресою вул. Текстильників, 36 (мікрорайон "Шерстянка"), та міської лікарні № 1, що розташована по пр. Миру, 44.

Це питання виноситься на затвердження сесією Чернігівської міської ради, яка відбудеться 11 серпня 2016 року.

Про подробиці запланованого об’єднання цих лікарень розповів начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар:

- Через злиття лікарні № 4 з лікарнею № 1 у житті жителів району Шерстянка змін не відбудеться. Поліклініка, лабораторія, фізіотерапія та їх лікарі залишаються на своєму місці. До приміщення лікарні № 1 переводяться тільки два відділення - неврології та ревматології. На сьогоднішній день жителі мікрорайону звертаються за медичною допомогою й до інших медзакладів. Якщо два відділення переїде, то я впевнений, що пацієнти не відчують якогось негативу у зв’язку зі змінами. Хворі, які будуть знаходитись у цих двох відділеннях, зможуть паралельно отримувати консультації лікарів з інших відділень, яких не було у лікарні № 4.

Відділення, які переїжджають, пов’язані між собою функціонально. Це буде така ланка по комплексному наданню медичної допомоги не тільки постінсультним хворим, а й людям, які перенесли травми.

Вільні площі в міській лікарні №1 для такого об'єднання є.

Усі лікарі будуть працевлаштовані, адже кожен з них має великий досвід, вони є фахівцями у своїй справі. Всім відомо, що гарного фахівця не так легко знайти.

Після затвердження депутатами міської ради відповідного рішення на його виконання, згідно з законодавством, надається три місяці. За попереднім планом, остаточний переїзд буде організовано до 1 грудня.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини