Співробітники органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області отримали чергові спеціальні звання
В управлінні ДПтС України в Чернігівській області під час апаратної наради в.о. начальника облуправління полковник внутрішньої служби Дмитро Салюк вручив співробітникам органів та установ виконання покарань чергові спеціальні звання середнього начальницького складу.
Загалом звання капітана отримали 12 співробітників та звання старшого лейтенанта 1 пенітенціарій.
Були серед присутніх в строю і жінки.
У привітальному слові до співробітників Дмитро Салюк висловив подяку пенітенціаріям за сумлінну службу і висловив сподівання, що кар'єрний ріст буде тривати, що звання, отримані ними сьогодні, стануть стимулом для майбутнього розвитку.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.