Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 05:17:27

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

02.08.2016   13:43Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 01 серпня до 8:00 02 серпня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 9 пожеж, 3 випадки загибелі на водних об’єктах та 1 випадок знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи та 4 особи постраждало.


Загибель на водних об’єктах – 3:

- в р. Десна біля м. Чернігів о 17 год. 30 липня було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м.Чернігів, 1971 року народження. Причина смерті встановлюється;

- в р. Десна біля с. Деснянське Коропського району о 9 год. 50 хв. 1 серпня було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця цього села, 1979 року народження. Причина смерті встановлюється;

- в ставку біля с. Красилівка Бахмацького району о 11 год. 30 хв. 1 серпня  місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця цього села, 1956 року народження. Причина смерті встановлюється.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- на 110 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ (Бахмацький район) о 21 год. 1 серпня водій автомобіля "ВАЗ-2107" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ-21099". Внаслідок пригоди водій автомобіля "ВАЗ-2107" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Бахмацької центральної районної лікарні;
- в с. Покошичі Коропського району о 3 год. 1 серпня  водій мопеда "Delta" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з мотоциклом "Мінськ". Внаслідок пригоди водій мопеда і його пасажир та пасажир мотоцикла отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Коропської центральної районної лікарні.


Пожежі – 9, з них 4 пожежі в житловому секторі, 4 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 1,022 га та 1 випадок загоряння торфу на площі 0,02 га.


Знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни
-1:

Групою розмінування 8 навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури о 13 год. 1 серпня було знищено 2 гранати РГД-33 та 1 артснаряд калібру 50 мм часів Другої світової війни, які було виявлено 31 липня під час планового обходу біля смт Мала Дівиця Прилуцького району.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 01 серпня до 20 години 02 серпня очікується мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер південний з переходом на північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 24-29º тепла.
По Чернігову вночі короткочасний дощ, вдень без опадів. Температура вночі  17-19º тепла, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48

Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.

Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27

Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини