Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 13:01:52

Поліція охорони розповіла журналістам як подбати про безпеку майна та не стати жертвою крадіїв

30.07.2016   13:49Агенцiя

На необхідність вжиття практичних заходів по охороні власного житла звернули увагу чернігівців заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Яришко та власниця приватного охоронюваного будинку Тетяна Маркашова.

Питання особистої безпеки та безпеки майна в цілому для кожної людини надзвичайно важливе. Погодьтеся, жодна нормальна людина не прагне, аби її помешкання обікрали. В наш час розслаблятися не можна навіть йдучи з дому на годину-дві. Адже деяким спритникам цього вистачає, аби винести з оселі геть усе цінне. «Непроханим гостям» достатньо цього часу, щоб нанести візит до Вашого помешкання та спричинити збитки.

- Як свідчить сумна статистика, зазвичай, особливо загострюється криміногенна ситуація в період відпусток та під час відсутності власників помешкань вдома: кількість крадіжок майна зростає в рази. За офіційними даними на території Чернігівської області з початку року було здійснено більше 6 тисяч крадіжок, - розповів заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Яришко. - Наразі, під охороною поліції охорони області знаходяться 3,5 тисячі об’єктів, з яких жодного пограбування не зафіксовано.

- Поліція охорони – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників. Поліція охорони забезпечує централізовану охорону об’єктів та помешкань громадян від несанкціонованого доступу, - наголосив правоохоронець.

Звісно ж, існує багато способів захисту свого майна – це встановлення ґрат на вікнах, замки складної конструкції, а також надсучасні броньовані двері, в приватних будинках – собака на подвір’ї. Виходячи з дому, слід пам’ятати прості правила – перевіряйте, чи зачинені вікна та двері в помешканні, а від’їжджаючи у відпустку, просіть сусідів або близьких родичів приглядати за домівкою, також якомога менше повідомляйте про свою відсутність вдома – це стосується зокрема соцмереж. Будьте пильними, адже злодії стають дедалі винахідливішими.

- Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох злодіїв відмовитися від скоєння злочину, – зауважив Олександр Яришко, а також розповів про комплекс послуг, який надає поліція охорони та про процес встановлення і підключення сигналізації на об’єктах.

Розповів правоохоронець і про систему «Термінового виклику поліції».

- Кожна людина, яка стала свідком чи потерпілим внаслідок будь-якого правопорушення, може звернутися до працівників об’єкту, на якому знаходиться «тривожна» кнопка поліції охорони, з проханням викликати допомогу. Об’єкти, на яких встановлені такі кнопки, позначені жовто-синіми наліпками з написом «Терміновий виклик поліції», - проінформував Олександр Яришко.

У Чернігівській області встановлено близько 180 таких приладів. Як правило, їх можна знайти в людних громадських.

Власниця приватного охоронюваного будинку Тетяна Маркашова, до якої завітали журналістка телеканалу «Сівер-Центр» та заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Яришко, поділилася враженнями від отриманих послуг поліції охорони. Вона встановила сигналізацію в будинку навесні, а до цього часу ставала жертвою крадіїв тричі. Шукаючи захисту від «непроханих гостей», жінка довірила свою безпеку та безпеку свого майна поліції охорони.

Клієнтка поліції охорони подякувала співробітникам служби за оперативність та акуратність під час проведення робіт зі встановлення сигналізації в її будинку та порекомендувала громадянам подбати про безпеку свого майна заздалегідь. На щастя, поки застосувати обладнання і перевірити оперативність прибуття поліцейських охорони у жінки нагоди не виникало.

- Тепер я спокійно сплю та можу залишити свою домівку, адже вона перебуває під надійним захистом, - запевнила Тетяна Маркашова.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).