Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:30:03

Виконком Чернігівської міськради прийняв рішення щодо "Депутатського фонду"

30.07.2016   13:47

28 липня в Чернігівській міській раді відбулось позачергове засідання її виконавчого комітету, на розгляд якого виносилося 7 питань.

Першим із них стало затвердження програми про використання коштів «Депутатського фонду».

Офіційна назва цього регуляторного акта – «Програма здійснення заходів, що не могли бути передбачені під час складання міського бюджету, та забезпечення діяльності депутатів Чернігівської міської ради на 2016 рік».

Програма передбачаєнадання кожному депутату міської ради права направити частину коштів міського бюджету на той напрямок, який цей депутат вважає пріоритетним. Таким чином депутат одержує додаткову можливість здійснити свої виборчі програми.  Фінансування має направлятися адресно, але тільки на:
-   здійснення соціального захисту громадян, які опинилися у скрутному становищі;
-   зміцнення матеріально-технічної бази закладів міста, які фінансуються з міського бюджету, об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Чернігова;
-   здійснення облаштування території міста.

На реалізацію програми передбачено 8,4 млн грн з міського бюджету. Половина цих коштів – а саме 4,2 млн грн, тобто по 100 тис грн на кожного депутата – мають спрямовуватися за загальним фондом бюджету, тобто можуть іти на здійснення видатків споживання. Це означає, що вони можуть використовуватися на будь-який напрямок роботи в окрузі, що не суперечить чинному законодавству.

Друга половина загальної суми має спрямовуватися за спеціальним фондом міського бюджету, а саме - бюджетом розвитку.

Цього року багато депутатів міської ради приєднались до ініціативи не розпорошувати ці кошти, а направити їх на здійснення капітального ремонту міждворових проїздів, включаючи приватний сектор.

Після схвалення виконкомом програма ще потребує затвердження депутатами на сесії міської ради.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.