Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:37:44

Про легалізацію бізнесу та підготовку кадрів робочих професій – на координаційній раді в ОДА

30.07.2016   08:12Агенцiя

Як захистити права працюючого населення та боротися з «тіньовим» бізнесом, говорили 28 липня, на засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Засідання проводив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич – він же заступник голови координаційної ради. Керівники обласних підприємств, господарств, профспілкових організацій мали можливість задати запитання представникам департаментів економічного розвитку і соціального захисту населення, а також фіскальної служби та центру зайнятості.

У ході засідання активно обговорювалися питання діяльності підприємств, сплати податків, легалізації найманої праці та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність без державної реєстрації. Темами розмови також були підвищення рівня заробітної плати найманих працівників, недосконалість у законодавстві про підприємництво.

Учасники наради висловили свої пропозиції щодо подолання «тіньового» бізнесу. А це, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати, обмеження незаконної торгівлі та накладання відповідних штрафів, створення ліберальної системи оподаткування та пошук методів заохочення населення працювати легально.

– Обласна державна адміністрація працює над усуненням адміністративних бар’єрів та створенням сприятливих умов для ведення бізнесу в області. Ми відкриті до співпраці, готові спільно відпрацювати пропозиції щодо вирішення проблемних питань, - зауважив Леонід Сахневич.

Говорили також про важливість підготовки і навчання кадрів робочих професій. Зокрема, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалко повідомила, що кожного року близько 4 тисяч громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, перенавчаються та отримують виробничі професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Крім того, піднімалося питання щодо створення в області Агенції регіонального розвитку Чернігівщини. Домовилися, що з цього приводу будуть напрацьовані конкретні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.