Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 10:12:44

Про легалізацію бізнесу та підготовку кадрів робочих професій – на координаційній раді в ОДА

30.07.2016   08:12Агенцiя

Як захистити права працюючого населення та боротися з «тіньовим» бізнесом, говорили 28 липня, на засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Засідання проводив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич – він же заступник голови координаційної ради. Керівники обласних підприємств, господарств, профспілкових організацій мали можливість задати запитання представникам департаментів економічного розвитку і соціального захисту населення, а також фіскальної служби та центру зайнятості.

У ході засідання активно обговорювалися питання діяльності підприємств, сплати податків, легалізації найманої праці та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність без державної реєстрації. Темами розмови також були підвищення рівня заробітної плати найманих працівників, недосконалість у законодавстві про підприємництво.

Учасники наради висловили свої пропозиції щодо подолання «тіньового» бізнесу. А це, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати, обмеження незаконної торгівлі та накладання відповідних штрафів, створення ліберальної системи оподаткування та пошук методів заохочення населення працювати легально.

– Обласна державна адміністрація працює над усуненням адміністративних бар’єрів та створенням сприятливих умов для ведення бізнесу в області. Ми відкриті до співпраці, готові спільно відпрацювати пропозиції щодо вирішення проблемних питань, - зауважив Леонід Сахневич.

Говорили також про важливість підготовки і навчання кадрів робочих професій. Зокрема, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалко повідомила, що кожного року близько 4 тисяч громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, перенавчаються та отримують виробничі професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Крім того, піднімалося питання щодо створення в області Агенції регіонального розвитку Чернігівщини. Домовилися, що з цього приводу будуть напрацьовані конкретні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний медичний корпус розглядає проєкти відновлення медзакладів області

Міжнародний медичний корпус розглядає проєкти відновлення медзакладів області 09:58

Наприкінці минулого тижня представники Міжнародного медичного корпусу (ММК) відвідали обласну лікарню, де за кошти організації відремонтовано приміщення фтизіатричного відділення. На цьому ММК зупинятися не збирається: варіанти подальшої співпраці медична координаторка в Україні Мішель Гоннет та координатор в Чернігівській області Ендрю Раян обговорили із заступницею начальника ОВА Жанною Шерстюк і начальником Управління охорони здоров’я ОВА Андрієм Лінником.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 09:53

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечних події, а саме: 4 пожежі.

Схема із житлом для сироти з Ічнянщини: замість міської чи приміської квартири - хата у глухому селі 09:20

Щорічно з державного бюджету надаються субвенції місцевим бюджетам для придбання житла сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. У 2021 році Чернігівщина отримала для сиріт понад 30 мільйон гривень.

8 лютого: Цей день в Україні та в світі

8 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:00

ДЕНЬ 350 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 350 RUSSIAN AGRESSION

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або  Подаруй бібліотеці книгу!»

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56

14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,