Прокуратура вимагає повернути землі історико-культурного призначення у державну власність
Прокуратурою області звертається особлива увага на законність розпорядження землями історико-культурного призначення.
Прокурорами виявлено, що рішенням Чернігівської міської ради 2011 року у приватну власність фізичній особі передано земельну ділянку нормативною грошовою вартістю майже 50 тисяч гривень.
Водночас, вказана ділянка знаходиться у межах території пам’ятки археології місцевого значення ІІІ-V, ХІ-ХІІІ століть - поселення «Гора», взятої на державний облік рішенням виконкому Чернігівської обласної ради від 17.11.1980, а тому вона відноситься до особливо цінних земель та згідно статті 84 Земельного кодексу України, не може перебувати у приватній власності.
З метою усунення порушень законодавства, прокуратурою області направлено відповідний позов до суду.
Новозаводський районний суд міста Чернігова, надавши оцінку доказам, наявним у справі, визнав позовні вимоги обґрунтованими та 29.07.2016 виніс рішення про задоволення позовних вимог прокурора у повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.