Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:49:16

Нехтування громадянами застережень рятувальників призводить до виникнення пожеж у екологічних системах

30.07.2016   07:39Агенцiя

Рятувальники Чернігівщини через засоби масової інформації, під час профілактичних відпрацювань житлового сектору та проведення інструктажів постійно доводять громадянам вимоги правил безпеки у побуті та роз'яснюють до яких наслідків призводить необережність у поводженні з вогнем при перебуванні у лісах, біля торфовищ та на відкритих територіях.

Проте, нехтування застережень вогнеборців призвело до виникнення на території області впродовж липня 1 пожежі у лісі, 2 пожеж на сільгоспугіддях та 40 пожеж на відкритих територіях. Загальна площа пройдена вогнем склала понад 35 га.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Перебуваючи на лонах природи пам’ятайте, що за умов сухої та спекотної погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною пожежі з непередбачуваними наслідками.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини