Прокуратура вимагає відшкодувати збитки, заподіяні самовільним водокористуванням
Прокуратурою області виявлено факт порушення природоохоронного законодавства одним з приватних підприємств області, яке здійснювало забір підземних вод з артезіанських свердловин при відсутності дозволу на спеціальне водокористування.
Внаслідок таких протиправних дій державі завдано збитків на суму близько 150 тисяч гривень.
З метою відшкодування вказаних коштів прокуратурою області пред’явлено відповідний позов, який рішенням господарського суду Чернігівської області від 10.05.2016 задоволено у повному обсязі.
Не погоджуючись із прийнятим рішенням, відповідачем внесено апеляційну скаргу, яка постановою Київського апеляційного господарського суду від 13.07.2016 відхилена.
Таким чином, завдяки втручанню прокурора місцевий бюджет поповниться на 150 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.