Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 12:17:43

Вогнеборці під час пожежі врятували 60-річного чоловіка

27.07.2016   13:24Агенцiя

26 липня о 09:58 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про пожежу в квартирі дев'ятиповерхового житлового будинку, що по вул. Шевченка, 248-А.

Оперативно на місце пригоди прибуло відділення пожежно-рятувального підрозділу та автодрабина.

Рятувальники у захисних протигазах по автодрабині піднялись у заповнену димом оселю на восьмому поверсі та в одній із кімнат виявили 60-річного чоловіка у непритомному стані.

Вогнеборці винесли постраждалого на свіже повітря. Від медичної допомоги він відмовився.
 
Причиною пожежі послужила власна необережність чоловіка під час паління, який, за словами свідків, перебував у нетверезому стані. По факту пожежі проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила понад 47 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 11:40

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини