Алкогольні апельсини та наркотичний дезодорант вилучили під час передачі в зони, що охороняються співробітники установ виконання покарань
В Новгород-Сіверській установі виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) під час прийому посилки, адресованій ув’язненому Г. у трьох апельсинах було виявлено рідину з характерним запахом спирту, ємкістю 100 грам.
Заборонені предмети було вилучено, а на громадянку, яка намагалась скоїти дане правопорушення складено протокол про адміністративне правопорушення та матеріали направлено до суду.
Не залишився поза увагою і Чернігівський слідчий ізолятор, де під час попереднього догляду вмісту передачі для ув’язненого, в кульковому дезодоранті було виявлено ємкість з під лікарського засобу «Нафтизин», в середині якого знаходилась речовина коричневого кольору невідомого походження.
По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу поліції, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.
Обізнаність та злагоджені дії пенітенціаріїв Чернігівщини вкотре попередили можливість надходження заборонених предметів до охороняємої території.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.