Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 06:41:54

За шахрайство через мережу Інтернет – позбавлення волі

26.07.2016   12:51

Бахмацькою місцевою прокуратурою забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженню по обвинуваченню жительки міста Бахмач, яка ошукувала довірливих громадян через Інтернет.

Державним обвинувачем у суді доведено, що саме обвинувачена в одній із популярних соціальних мереж на власній сторінці розмістила фіктивне оголошення з продажу одягу та взуття.

Довірливі громадяни, які бажали придбати товар, не підозрюючи, що мають справу із шахрайкою, перераховували кошти на її банківську картку, однак так і не отримували придбаних речей. В такий спосіб спритна шахрайка заробила тисячі гривень, ошукавши десятки потерпілих.

Суд, оцінивши докази, надані державним обвинувачем, вироком від 21.07.2016 визнав вказану особу винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.190 КК України (шахрайство) та призначив їй покарання у вигляді 3 років і 2 місяців позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв