Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 09:12:59

Щодо спалаху ротавірусної інфекції серед дітей в Ніжині

26.07.2016   12:11

Державний заклад «Чернігівський обласний лабораторний центр ДСЕС України» повідомляє про спалах ротавірусної інфекції серед дітей дошкільного навчального закладу №7 "Дзвіночок» в м.Ніжин.

22.07.2016 р. та 25.07.2016 р. до Ніжинського міськрайонного відділу ДУ«Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» надійшло 5 екстрених повідомлень про випадки захворювання на ГГЕК серед дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад №7 "Дзвіночок" м.Ніжин, вул.Успенська 1А. Всього в інфекційне відділення Ніжинської ЦМЛ госпіталізовано 5 хворих: 22.07.2016р. - 3 дітей, 23.07.2016р. - 1 дитина, 24.07.2016р. - 1 дитина, перебіг захворювання середньої тяжкості. Всі хворі обстежені лабораторно, в т.ч. 4 хворих дітей обстежено на ротавірус, при обстеженні виявлено ротавірус. Всім призначено та надається необхідне лікування.

Держсанепідслужба в Чернігівській області в межах своєї компетенції проводить протиепідемічні заходи в повному обсязі: проведені епідобстеження вогнищ за місцем відвідування дошкільного закладу та проживання хворих; відібрано проби для проведення лабораторних досліджень; встановлено щоденний моніторинг за станом здоров'я контактних.

Після госпіталізації хворих у інфекційне відділення силами працівників Ніжинського МРВ ДУ «ЧОЛЦ ДСЕСУ» проведена заключна дезінфекція за місцем відвідування дошкільного закладу та проживання хворих.

Протиепідемічні заходи тривають.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр ДСЕС України».

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини