Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:18:35

Щодо спалаху ротавірусної інфекції серед дітей в Ніжині

26.07.2016   12:11

Державний заклад «Чернігівський обласний лабораторний центр ДСЕС України» повідомляє про спалах ротавірусної інфекції серед дітей дошкільного навчального закладу №7 "Дзвіночок» в м.Ніжин.

22.07.2016 р. та 25.07.2016 р. до Ніжинського міськрайонного відділу ДУ«Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» надійшло 5 екстрених повідомлень про випадки захворювання на ГГЕК серед дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад №7 "Дзвіночок" м.Ніжин, вул.Успенська 1А. Всього в інфекційне відділення Ніжинської ЦМЛ госпіталізовано 5 хворих: 22.07.2016р. - 3 дітей, 23.07.2016р. - 1 дитина, 24.07.2016р. - 1 дитина, перебіг захворювання середньої тяжкості. Всі хворі обстежені лабораторно, в т.ч. 4 хворих дітей обстежено на ротавірус, при обстеженні виявлено ротавірус. Всім призначено та надається необхідне лікування.

Держсанепідслужба в Чернігівській області в межах своєї компетенції проводить протиепідемічні заходи в повному обсязі: проведені епідобстеження вогнищ за місцем відвідування дошкільного закладу та проживання хворих; відібрано проби для проведення лабораторних досліджень; встановлено щоденний моніторинг за станом здоров'я контактних.

Після госпіталізації хворих у інфекційне відділення силами працівників Ніжинського МРВ ДУ «ЧОЛЦ ДСЕСУ» проведена заключна дезінфекція за місцем відвідування дошкільного закладу та проживання хворих.

Протиепідемічні заходи тривають.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр ДСЕС України».

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».