Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 08:42:12

У Чернігівській міськраді обговорили порядок проведення громадських слухань, що відбудуться 29 липня

26.07.2016   09:58

У Чернігові 29 липня 2016 року о 18 годині у залі засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19) відбудуться громадські слухання на тему: «Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні та обговорення проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького».

Основні організаційні питання, а також питання, які будуть виноситись на громадські слухання, обговорили сьогодні в Чернігівській міській раді на засіданні Дорадчого комітету з проведення громадських слухань за участю заступників міського голови Валерія Бондарчука, Ольги Хоніч, Сергія Фесенка, депутата міської ради Ірини Березинець, працівників структурних підрозділів міської ради та представників громадськості міста Чернігова.

На громадських слуханнях розглядатимуться такі питання: місцерозташування Меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні, перейменування площі, де буде розміщуватися Меморіал, визначення архітектурного напрямку та технічних вимог до Меморіалу, обговорення співфінансування Меморіалу, а також проекту реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького.

До участі у громадських слуханнях запрошуються всі бажаючі жителі міста. Для реєстрації при собі обов’язково треба мати паспорт.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини