Порошенко випробував захищений відео-зв'язок з Чернігівщиною. ВІДЕО
Президент Петро Порошенко випробував систему захищеного відео-конференц зв’язку. Про повідомляє прес-служба президента.
Зазначається, що він відвідав Держслужбу спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ), де "ознайомився із можливостями сучасної комунікаційної технології захищеного зв’язку".
Порошенко зателефонував голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу, який розповів про поточну ситуацію в області.
Президент зазначив, що використання захищеного конференц-зв’язку розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України та наголосив, що "в умовах війни, інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена".
Порошенко зазначив, що в такий спосіб можна буде комунікувати не лише з губернаторами.
"Це створює нові можливості для покращення координації нашої роботи з регіонами. І не лише з губернаторами. Коло абонентів в областях буде значно розширено", - сказав президент.
"Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була в жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку", - сказав Порошенко.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.