Засідання оргомітету з питань організації Покровського Ярмарку
19 липня відбулось засідання оргкомітету з питань організації Покровського Ярмарку.
У засідання взяли участь міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступники міського голови, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, керівники комунальних підприємств та керівники структурних підрозділів.
У ході засідання відпрацьовувались питання, необхідні для покращення проведення даного заходу.
Покровський Ярмарок визначено як торгово-виставковий захід, який проходитиме 7, 8, та 9 жовтня 2016 року. Учасниками оргкомітету була погоджена територія проведення свята, також розглядалися пропозиції щодо додаткового виділення місць під торгівлю.
Оргкомітет погодив зменшення торгового місця з 5 до 3 метрів. Також була визначена кількість місць для народних майстрів, які надаватимуться безкоштовно та кількість місць з пільгою у 50%. Загалом на Ярмарок очікують 48 народних майстрів.
У ході засідання обговорювалися варіанти щодо «родзинки» свята. Дане питання вирішено відправити на доопрацювання з подальшим наданням пропозицій до управління культури.
Поза увагою не залишилося питання щодо встановлення вартості за торгове місце. Міський голова дав доручення відділу економіки прорахувати можливі варіанти та представити відповідні пропозиції на наступне засідання.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.