Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 03:48:23

Охорону лісів взято на контроль

19.04.2012   09:06

За результатами прокурорських перевірок дотримання законодавства про охорону та використання лісових ресурсів стосовно посадовців лісгоспів та сільських рад в поточному році порушено 4 кримінальні справи. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 40 осіб.

Зокрема Ніжинською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за привласнення службовими особами ДП “Ніжинське лісове господарство” в 2011 році штучно необлікованих лишків лісопродукції вартістю понад 20 тисяч гривень.

Прокуратурою Чернігівського району порушено кримінальну справу стосовно службових осіб однієї з сільських рад за фактом службової недбалості, внаслідок якої під приватну забудову передано землі державного лісового фонду.

За неефективне використання орендованої землі в березні поточного року рішенням господарського суду за позовом прокуратури розірвано договір оренди з мисливсько-рибальським підприємством Корюківського району.

Перевірки тривають.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини