Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:26:20

Прокуратурою вивчається питання повноти відшкодування коштів за проїзд дорогами загального користування великовагових автомобілів

19.07.2016   08:08Агенцiя

Прокуратурою області вивчається питання повноти сплати автоперевізниками коштів за проїзд великогабаритних або великовагових авто дорогами загального користування.

Встановлено, що окремі суб’єктами господарювання, що юридично знаходяться в інших областях країни, «забувають» своєчасно перераховувати такі кошти, що мали б надходити до державного бюджету.

Сприяє цьому і той факт, що чинним законодавством не передбачено  механізму примусового стягнення Укртрансбезпекою та її територіальними органами (уповноважений орган контролю у цій сфері) вказаних коштів у випадку їх несплати у добровільному порядку.

За таких обставин прокуратурою області безпосередньо як позивачем, що діє в інтересах держави, подано відповідний позов до одного з суб’єктів господарювання щодо відшкодування вказаних коштів, який розглядатиметься Івано-Франківським окружним адміністративним судом за місцем знаходження відповідача.

Робота у цій сфері триває.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.