Безглузда смерть на дорозі
13 липня близько 13:00 неподалік села Кіпті Козелецького району 40-річний мешканець Миколаївської області, керуючи автомобілем «MAN L 2000», рухаючись по автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі внаслідок поломки свого транспортного засобу здійснив зупинку аби оглянути його.
53-річний пасажир даного автомобіля вийшов оглянути автомобіль. В цей час в попутному напрямку рухався автомобіль марки «MAN TGM» під керуванням 51-річного мешканця Київської області, який не вибрав безпечної швидкості руху, не додержався безпечної дистанції та інтервалу здійснив наїзд на вантажівку.
Внаслідок чого 53-річний чоловік, який в момент наїзду здійснював огляд автомобіля від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.