Поліція викрила злочинний дует грабіжників
Поліцейські відділу кримінальної поліції Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області встановили особи двох молодиків, що пограбували місцевого жителя.
На лінію «102» пізно увечері зателефонував 53-річний чернігівець та повідомив, що його пограбували невідомі.
На місце події виїхали поліцейські Чернігівського відділу поліції. В ході подальшої перевірки правоохоронці з’ясували, що чоловік повертався додому напідпитку. До нього несподівано підійшли двоє невідомих молодиків та відібрали у потерпілого сумку, в якій знаходились мобільний телефон, гроші в сумі 200 гривень та інше особисте майно.
Отримавши прикмети грабіжників, поліцейські розпочали пошуки зловмисників. В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що до пограбування причетні двоє 27-річних чернігівців, один з яких раніше судимий за крадіжки. Один з них був затриманий. Мобільний телефон потерпілого у нього вилучено. Також поліцейські встановили та допитали свідків кримінального правопорушення.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України («Грабіж»). Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Триває досудове розслідування. Поліція працює над встановленням місцезнаходження другого грабіжника, а також вивчає можливу причетність цього кримінального дуету до інших подібних злочинів.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.