Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 12:35:55

Чернігівці - серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя

11.07.2016   16:06Агенцiя

В області завершилась передплата періодичних видань на друге півріччя. І хоча про остаточні підсумки ще говорити зарано, попередні результати свідчать: чернігівці, як і раніше, залишаються серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя.

Як зазначає директор Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, підприємство ще на початку кампанії поставило мету якщо і не перевершити, то хоча б наблизитись до показника 1-ого півріччя. По завершенні передплати на всеукраїнські видання жителі області передплатили близько 500 тисяч примірників періодики, при цьому лише обласних та районних газет і журналів передплачено близько 235 тисяч.

- Тиражі загальноукраїнських видань дещо нижчі, ніж це було на 1 січня 2016 року, - говорить Олег Обушний, - до прикладу, зменшилась кількість передплатників газети «Урядовий кур»єр». Якщо у 1-ому півріччі їх було 638 примірників, то зараз 603. Дещо втратив тираж і «Голос України». Ці видання передплачують в основному установи та організації. Можливо, зменшення тиражів пов»язане з початком відпусток і настанням дачно-городнього періоду – хтось просто не встиг завчасно здійснити передплату.

Серед обласних тижневиків, за словами Олега Обушного, традиційно у передплатній кампанії лідирують «Гарт» і «Вісник Ч», котрі упевнено тримають свої тиражі: це понад 70 тисяч і понад 53 тисяч примірників відповідно. Чимало шанувальників мають також газети «Деснянка» і «Чернігівщина».

- Поважають громадяни свою чернігівську пресу, в тому числі і так звані районні видання, насамперед за їхню стабільність, - наголошує директор, - крім того, саме з наших видань вони можуть дізнатись першими про головні новини як регіону загалом, так і свого району зокрема. І головне – люди їм довіряють.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини