Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 22:41:31

Відбулась спільна нарада з питань профілактики та протидії незаконним порубкам лісу

11.07.2016   16:03Агенцiя

У роботі наради взяли участь начальники Ріпкинського та Куликівського відділів Чернігівської місцевої прокуратури Симоненко А.В. та Руденок О.В., начальники Чернігівського відділу поліції ГУНП в області Кагітін С.Ф., Ріпкинського, Куликівського та Чернігівського ВП ЧВП ГУНП в області Іванішев Ю.О., Кононченко Р.М. та Матвійчук Р.В., заступник начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Пономаренко Ю.Б., заступник начальника ДЕІ в Чернігівській області Дзюба В.А., керівники лісогосподарських підприємств.

На нараді обговорено стан протидії злочинам пов’язаним з незаконною вирубкою лісу, досудового розслідування у кримінальних провадженнях цієї категорії та відшкодування збитків, спричинених державним інтересам.

Керівник Чернігівської місцевої прокуратури Розинка С.О. зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців. Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконною вирубкою лісу.

Зазначив, що турбує і той факт, що переважна більшість незаконно придбаної деревини, в т.ч. числі і внаслідок рубок, у подальшому переробляється на пилорамах, власники яких, не ставши суб/’єктом підприємницької діяльності, без дозволів, і далі продовжують здійснювати протиправну свою діяльність. У зв’язку з цим необхідно вжити скоординованих заходів до проведення перевірок в їх діяльності.

Керівники правоохоронних органів, директори лісогосподарських підприємств мали змогу доповісти про виконання покладених на них повноважень, надати пропозиції щодо узгоджених дій на вказаному напрямку роботи.

За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.
Станом на 01.07.2016 у провадженні слідчих Чернігівського ВП ГУНП в області та його відділень перебуває 54 кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246 КК України.

З них:
У провадженні Чернігівського ВП ГУНП в області перебуває 1 кримінальне провадження (розпочато у 2016 році), Чернігівського РВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області перебуває 44 кримінальні провадження (13 розпочато у 2015 році, решта у 2016), Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в області – 8 кримінальних проваджень (5 розпочато у 2015 році, 3 – у 2016), Куликівського ВП ЧВП ГУНП в області – 1 кримінальне провадження (розпочато у 2015 році).
Найбільше збільшення фактів незаконних рубок лісу відбулось на території Чернігівського району.

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини