Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 19:46:40

Майже дві третини респондентів вважали, що відповідальність за їхній добробут має нести як держава, так і вони самі

11.07.2016   12:23Агенцiя

Самооцінка домогосподарствами рівня своїх доходів за інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області.

У рамках постійного  вибіркового  обстеження  умов  життя домогосподарств, на початку поточного року проведено опитування населення щодо самооцінки рівня своїх доходів у 2015 році.

Визнали рівень своїх доходів достатнім, але заощаджень не робили, 37% сімей Чернігівщини, а частка домогосподарств, що робили заощадження, склала майже 5% (в Україні 46% та 6% відповідно). Найбільше робили заощадження в Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Вважали свій дохід достатнім для нормального харчування, але обмежували себе в споживанні непродовольчих товарів та послуг 53% домогосподарств області (43% – в Україні).

Разом із тим, не змогли забезпечити навіть достатнє харчування 6% домогосподарств області, а в країні – 5%.

Майже дві третини респондентів (61%) вважали, що відповідальність за їхній добробут має нести як держава, так і вони самі, 18% – переважно держава, кожен восьмий – повністю держава. Лише 9% домогосподарств покладалися в забезпеченні належного рівня свого добробуту переважно або виключно на себе.

Останні новини Чернігівщини

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

 Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:57

Вчора близько 14-ї години до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу селища Седнів Чернігівського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

17 червня: цей день в Україні і світі

17 червня: цей день в Україні і світі 09:49

ДЕНЬ 845 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 845 RUSSIAN AGRESSION

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини