Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 07:56:39

Органами прокуратури Чернігівщини у першому півріччі поточного року вирішено майже 2,7 тис. звернень

11.07.2016   08:52Агенцiя

Розгляд звернень та особистий прийом громадян є одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямований на реальний захист прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності й правопорядку.

Незважаючи, що органи прокуратури законодавчо позбавлені функції нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами (загального нагляду), громадяни й надалі продовжують звертатися на особистий прийом до прокурорів з питань, що вже не віднесено до компетенції прокуратури.

Органами прокуратури Чернігівщини у першому півріччі поточного року вирішено майже 2,7 тис. звернень, із них – 1,3 тис стосувалися питань, що належать до компетенції органів влади та контролю, тому відповідно до вимог законодавства їх скеровано для вирішення за належністю.

У прокуратурі області діє телефон «гарячої лінії» для прийому усних звернень, а також організовано прийом та розгляд скарг, які надійшли електронною поштою. Таких звернень надійшло майже 100.

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» значна увага приділяється особистому прийому мешканців регіону, в тому числі за місцем їх роботи та проживання. З цією метою здійснено виїзди до всіх районів області.

На особистому прийомі керівництвом прокуратури області прийнято майже 1тис громадян.

Задля повного, об’єктивного та якісного вирішення кожного доводу, викладеного авторами звернень, прийом громадян безпосередньо здійснюють прокурор області та заступники, відповідальні за певний напрям роботи, спільно з керівниками структурних підрозділів, прокурорами відділів.

Результати роботи прокурорів щодо забезпечення конституційного права громадян на звернення постійно висвітлюються в засобах масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини