Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 10:56:57

Органами прокуратури Чернігівщини у першому півріччі поточного року вирішено майже 2,7 тис. звернень

11.07.2016   08:52Агенцiя

Розгляд звернень та особистий прийом громадян є одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямований на реальний захист прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності й правопорядку.

Незважаючи, що органи прокуратури законодавчо позбавлені функції нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами (загального нагляду), громадяни й надалі продовжують звертатися на особистий прийом до прокурорів з питань, що вже не віднесено до компетенції прокуратури.

Органами прокуратури Чернігівщини у першому півріччі поточного року вирішено майже 2,7 тис. звернень, із них – 1,3 тис стосувалися питань, що належать до компетенції органів влади та контролю, тому відповідно до вимог законодавства їх скеровано для вирішення за належністю.

У прокуратурі області діє телефон «гарячої лінії» для прийому усних звернень, а також організовано прийом та розгляд скарг, які надійшли електронною поштою. Таких звернень надійшло майже 100.

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» значна увага приділяється особистому прийому мешканців регіону, в тому числі за місцем їх роботи та проживання. З цією метою здійснено виїзди до всіх районів області.

На особистому прийомі керівництвом прокуратури області прийнято майже 1тис громадян.

Задля повного, об’єктивного та якісного вирішення кожного доводу, викладеного авторами звернень, прийом громадян безпосередньо здійснюють прокурор області та заступники, відповідальні за певний напрям роботи, спільно з керівниками структурних підрозділів, прокурорами відділів.

Результати роботи прокурорів щодо забезпечення конституційного права громадян на звернення постійно висвітлюються в засобах масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини