Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 21:31:53

Підземний перехід біля готелю "Україна" у центрі Чернігова має бути відремонтований до... ?

11.07.2016   07:35

Виконком Чернігівської місьуради 7 липня скасував своє попереднє рішення від 3 липня 2013 року про визначення замовника реконструкції підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги.

Рішенням виконкому від 3 липня 2013 року комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» міської ради доручено укласти інвестиційний договір щодо реконструкції підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги з учасником відкритого конкурсу на кращу інвестиційну пропозицію – товариством з обмеженою відповідальністю «Клубінвест».

Принциповою вимогою до проведення усього комплексу робіт із реконструкції підземного переходу є терміни виконання проектних та будівельних робіт, які не повинні перевищувати півтора роки від дня затвердження містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки виконкомом міської ради.

Втім, термін виконання робіт ТОВ «Клубінвест» сплинув 15 січня 2015 року, адже містобудівні умови і обмеження комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» міської ради для реконструкції підземного переходу зі збільшенням його площі на перехресті проспектів Миру та Перемоги були затверджені та надані рішенням виконкому від 15 липня 2013 року, а рішенням від 18 листопада 2013 року були внесені зміни.

У зв’язку з неукладеним у визначений термін інвестиційного договору між КП «Чернігівбудінвест» міської ради та ТОВ «Клубінвест» члени виконкому визнали пункт 4 рішення виконкому від 3 липня 2013 року таким, що втратив чинність. Адже за цей час інвестор розробив лише проект реконструкції.

Чернігівський міський голова повідомив, що міська влада готова до діалогу і протягом декількох місяців веде перемовини з інвестором щодо визначення термінів початку виконання робіт, проте він уникає підписання будь-яких угод стосовно зобов’язуючих термінів.

Владислав Атрошенко наголосив, що це найважливіший підземний перехід у центральній частині міста і його необхідно відремонтувати до початку зими, адже у такому занедбаному стані він дуже небезпечний для чернігівців.

Як можливий варіант він запропонував знайти кошти у міському бюджеті перш за все для ремонту сходинок переходу до настання холодів, а пізніше інший інвестор має продовжити повну реконструкцію підземного переходу.

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини