Ще три будинки в Чернігові передані на баланс ОСББ
На засіданні виконкому Чернігівської міської ради 7 липня прийнято рішення про передачу трьох будинків у м. Чернігові на баланс створених мешканцями ОСББ. Будинками № 15 та №15-А по вулиці Чернишевського тепер опікуватиметься ОСББ «Центр-Ч», а будинком № 18 по вулиці Мстиславській – ОСББ «Реконструкція».

Підстава рішення міськвиконкому – звернення голів цих ОСББ.
Попередній балансоутримувач - КП "Деснянське".
За інформацією Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, на сьогодні в Чернігові створено 46 ОСББ.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.