Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 23:17:03

Поліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за півріччя

09.07.2016   07:26Агенцiя

Підсумки роботи органів та підрозділів поліції у І півріччі 2016 року проаналізували на розширеній нараді керівництва Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

До обговорення були запрошені члени колегії, начальники галузевих служб ГУНП, начальники територіальних відділів і відділень, їх перші заступники та заступники.

Відкрив та вів нараду тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін.

В ході обговорення питань порядку денного учасники розширеної наради керівництва Головного управління Національної поліції підбили результати оперативно-службової діяльності органів і підрозділів ГУНП області на пріоритетних напрямках службової діяльності у першому півріччі поточного року та поставили завдання щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і публічної безпеки на наступний період 2016 року.

Зокрема учасники розширеної наради розглянули діяльність слідчих підрозділів поліції, кримінальної поліції та блоку поліції превентивної діяльності.

Було відзначено деяке зменшення порівняно з минулим роком кількості кримінальних проваджень, розслідування яких завершено і вони направлені до суду.

Загалом у загальнодержавному рейтингу область посіла 11 місце. Так, за рівнем розкриття тяжких злочинів – 15 місце, тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого – 16 місце, крадіжок – 10 місце.

Водночас розширена нарада акцентувала увагу на проблемі зростання вуличної злочинності, перш за все — у найбільших містах Чернігівщини. З цього приводу очільник ГУНП зазначив, що така ситуація свідчить про недопрацювання та ослаблену координацію кримінальної поліції і блоку превентивної діяльності. Він висунув вимогу ретельно проаналізувати ситуацію та переглянути принципи організації охорони публічного порядку як в Чернігові, так і в інших містах, прагнучи підвищити ефективність цієї роботи.

Іншим важливим питанням, яке обговорювалося, був порядок проведення атестації працівників поліції ГУНП області ІІІ категорії. Було зазначено, що всього підлягають атестуванню майже 2000 поліцейських. До Центру Рекрутингу Національної Поліції України були направлені відповідні списки. 6-7 липня у єдиній централізованій відомчій телекомунікаційній мережі пройшла реєстрація вказаної категорії працівників. Атестування поліцейських буде проходить у два етапи: І етап – тестування теоретичної підготовленості, ІІ етап – співбесіда з відповідною атестаційною комісією.

У підсумковому слові до учасників розширеної наради керівник обласної поліції Едуард Альохін нагадав усім присутнім, що критерієм оцінки кожного працівника є, передусім, його чесність і порядність, професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи. Керівник ГУНП побажав поліцейським успішно підтвердити свою відповідність цим критеріям.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.