Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 22:14:35

Рятувальники провели рейдову перевірку санаторно-оздоровчих закладів

09.07.2016   07:22Агенцiя

У період канікул та літніх відпусток актуальним питанням є оздоровлення дітей та дорослого населення в санаторіях, таборах та базах відпочинку.

Аби відпочинок був безпечним, Управлінням ДСНС України у Чернігівській області здійснюється постійний контроль за станом пожежної та техногенної безпеки цих закладів.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та пожеж, перед початком оздоровчої кампанії рятувальниками проведені відповідні перевірки, за результатами яких керівникам об’єктів вручені приписи на усунення виявлених недоліків.

Під час цього особлива увага зверталась на стан утримання електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, шляхів евакуації, забезпеченість об'єктів первинними засобами пожежегасіння тощо.

07 липня фахівцями Управління ДСНС спільно з представниками засобів масової інформації проведено рейдову перевірку об’єктів відпочинку, які розташовані на території Куликівського району.

Слід зазначити, що керівництвом перевірених закладів вживаються певні організаційні та практичні заходи. З обслуговуючим персоналом проведені інструктажі щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки. Заклади забезпечені достатньою кількістю вогнегасників, на території є пожежні водоймища та пристосовані для забору води пожежними автомобілями водонапірні вежі. Електрична мережа перевірена на відповідність нормам безпечної експлуатації. На видних місцях для відпочиваючих розміщені інформаційні куточки з наочними матеріалами.

Разом з тим, не на всіх об’єктах пожежні щити забезпечені протипожежним інвентарем згідно норм належності, первинні засоби пожежегасіння не пройшли технічне обслуговування. Тож, рятувальники акцентували увагу керівництва на усуненні цих недоліків, а також провели з відпочиваючими профілактичні бесіди з врученням відповідних пам`яток і листівок.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.