Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 17:56:36

Судом винесено обвинувальний вирок стосовно серійного грабіжника та крадія

07.07.2016   13:33Агенцiя

Чернігівською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримано державне обвинувачення під час розгляду Новозаводським районним судом м. Чернігова кримінального провадження за обвинуваченням 23-річного чернігівця у скоєнні 7 крадіжок та 3 грабежів.

Зловмисник, перебуваючи на ринках містах, користуючись необачністю продавців, викрадав у них гроші та мобільні телефони, які ті лишали на прилавках.

Крім того, даний чоловік в ранковий час з 07.00 год. до 11.00 год., знаходячись в центральній частині міста, підходив до жінок та зривав у них з шиї золоті ланцюжки.

Не маючи жодної поваги до учасника Великої Вітчизняної війни, злочинець, перебуваючи в будинку 95-річного дідуся та скориставшись його неувагою, викрав в останнього дві медалі «За победу над Германией в ВОВ 1941-1945 г.» та медаль «За победу над Японией».

Викрадені речі чоловік продавав невідомим людям, а виручені гроші витрачав на власні потреби.

Вказаними діями потерпілим спричинено матеріальну шкоду на загальну суму 41170,00 грн., яку засудженим не відшкодовано.

В ході судового розгляду кримінального провадження обвинувачений свою вину у скоєнні даних злочинів визнав повністю. Вироком Новозавдського районного суду м. Чернігова його засуджено до 4 років позбавлення волі.

Прес-служба Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.