Допомога внутрішньо переміщеним сім’ям
Сім'ї внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей потребують постійної уваги та підтримки від суспільства.
З метою поліпшення стану соціального забезпечення даної категорії громадян, Ніжинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді тісно співпрацює з громадською організацією «Спілка Самаритян України Чернігівського об'єднання».
04 липня 2016 року, вже вчетверте, допомогу продуктовими наборами отримали 10 найбільш соціально-незахищених сімей-переселенців району - пенсіонери, інваліди та багатодітні родини.
Для сімей, в яких виховуються дітки до 3-х років, «Спілка Самаритян» надала також памперси та дитяче харчування.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.