Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 16:29:36

Остер не несе загрозу Десні

07.07.2016   09:41

Про це під час наради в облдержадміністрації повідомив головний державний інспектор з охорони навколишнього середовища Чернігівської області, начальник Державної екологічно інспекції в регіоні Леонід Бурковський.

Річка до впадання в Десну самоочищується, тож загроза для питної води відсутня. Згідно досліджень, виявлені зміни кольору води та наявність стороннього запаху в річці Остер на території Ніжинського та Носівського районів спричинені природними процесами: заболоченість місцевості, цвітіння води, змиви дощами з сільськогосподарських угідь, високою температурою, що призвела до загибелі риби тощо.

Детальніше про це можна прочитати за посиланням.

Однак, як зазначив перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич, відповідне Міністерство стурбоване ситуацією. Зокрема, насторожує те, що служби не спрацювали на випередження та не повідомили про ситуацію відразу після виявлення перших ознак.

Також він зазначив, що вчора дав доручення профільним установам тримати ситуацію на контролі, а головам райдержадміністрацій вжити всіх заходів з її стабілізації та безпеки населення.

І хоча наразі в області не зареєстровано випадків захворювань через використання води з Остра, втім зайва обережність не завадить, тож не рекомендується пити воду, купатися чи виловлювати рибу у місцях, де зафіксовано органічне забруднення.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини