Засуджено місцевого жителя, який заробляв собі на життя заволодіння чужим майном
Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 26.05.2016 засуджено місцевого жителя, який заробляв собі на життя заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою та не погребував грабежем і навіть розбоєм.
Своїм промислом злодій займався систематично входячи у довіру до незнайомих осіб, переважно таксистів. Під предлогом надання йому телефону для термінової розмови злодій знаходив момент і зникав з поля зору своєї жертви. Ошукані люди переважно і не намагались зупинити шахрая, оскільки той був в збудженому стані та голосно лаявся по телефону. Лише через кілька хвилин ошукана людина розуміла, що шахрай вже не повернеться і чекати на нього немає сенсу.
Також злодій був засуджений за грабіж і навіть розбій. Слід зазначити, що грабіж він вчинив по відношенню до свого родича. Не останню роль в покаранні злодія за вказаний злочин зіграв безпосередньо ошуканий родич, оскільки не зважаючи на постійні залякування з боку грабіжника, останній знайшов в собі сили йти до кінця і засвідчив в суді всі деталі скоєного злочину.
В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення визнав частково, але прокурору вдалося довести його вину та вироком суду його засуджено за ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України до покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.